Bahsegir18 Giriş & Üyelik – Yeni Bahsegir 18 Açıldı !

Bahsegir Türkiye’de 2016 yılında açılmış olan sitelerden birisidir ve alan adını değiştirmiştir. Siteye erişimde sıkıntı yaşıyorsanız ahala güncel olan adresi kullanmıyorsunuz demektir. Site yayın hayatını bitirmemiş yalnızca başka bir domain adresine transfer olmuştur. Transfer olunan yeni site adı Bahsegir18 olmuştur. Siteye artık bu adres üzerinden giriş yapmanız gereklidir. Bu ufak değişiklik zorunlu bir değişikliktir.

Bahis Firmaları Bonus İNCELE ÜYELİK
1 300 TL Hoşgeldin Bonusu İnceleme ÜYE OL

Bahsegir Güncel Adresi İçin Eski Üyelikler Geçerli mi?

Bahsegir sitesine yeni adres üzerinden giren kişilerin merak ettiği bir soru da eski üyeliklerin geçerli olup olmadığıdır. Sitenin tüm eski üyeleri güncellenen siteyi aynı kullanıcı adı ve şifre ile kullanabileceklerdir. Bahsegir18 güncel sitesi için yeni hesap açmaya gerek yoktur. Elbette bu durum eski site üyeleri için geçerlidir. Sitenin üyesi olmayan kişilerin her durumda yeni bir hesap açması gereklidir.

 

Bahsegir Sitesi Tüm Promosyonları

Bahsegir sitesine ait olan ve üyelere verilen birçok bonus vardır. Sitenin 300 TL %100 ilk üyelik bonusu bulunmaktadır ve bu bonus yalnızca yeni üyelere verilmektedir. Bu bonusu kazanabilmek için üyelerin hesaplarına banka havalesi, cepbank, Astropay, Ecopayz yöntemlerinden birisi ile en az 100 TL yatırması gerekmektedir. Bunun dışında yer alan bonuslardan birisi ise 10 TL free bonustur. Bu bonus tüm üyeler için bir kere geçerli olan bir bonus türüdür. Sitenin vermiş olduğu yatırım bonusları da bulunmaktadır. Bunlar arasında %10 Astropay yatırım bonusu, %20 cepbank yatırım bonusu ve %10 oranında Ecopayz yatırım bonusu yer almaktadır.

Bahsegir18 sitesini kullanan kişilerin kazanabileceği bonuslar arasında %10 çevrimsiz yatırım bonusu, %10 canlı oyunlar bonusu, %15 Pazartesi ve Perşembe günlerine özel yatırım bonusu gibi bonus türleri yer almaktadır.

Tagged with:

Yorum Yapın