Rivalo Para Yatırma ve Çekme Limitleri

Şubat 2013′ de aktif olarak faaliyete giren şirket, 247 sports active’ den aldığı lisansı ile tüm dünyada şans oyunları oynatmaktadır. Dünya çapında yüz binlerce oyuncuya sahip olan şirket, Almanca, İtalyanca; Rusça, Sırpça dahil dünya üzerindeki dillerin birçoğunda hizmet vermekte ve her ülkeden oyuncusuna hitap etmektedir. En güvenli bahis şirketleri sıralamasında üst sıralarda yer alan şirket, güvenlik konusuna çok büyük önem vermekte ve müşterilerinin tüm bilgileri ve haklarını  korumaktadır. Ödemeler konusunda da son derece güvenilir olan Rivalo, para yatırma para çekme hizmetlerini de çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Rivalo’ da Hesaba Para Yatırma Nasıl Olur?

Rivalo para yatırma ve para çekme işlemlerinde extra güvenlik tedbirleri ile çalışmaktadır. Site hesabına para yatırma işlemleri için aşağıdakilerden birini tercih edebilirsiniz,

  • Cepbank; Garanti, İşbankası, Denizbank, Yapıkredi bankasını kullanarak yapacağınız cepbank ile para yatırma işlemlerinizde, 100 tl’ den 1000′ tl’ ye kadar ödeme yapabilirsiniz.
  • ecopayz, Ecopayz yeni bir ödeme sistemidir ve kullanabilmek için ecopayz e üye olmanız gerekmektedir. Ecopayz ile 25 tl.’ den 13.000 tl’ ye kadar ödeme yapabilirsiniz.
  • paycasa, bir başka rivalo hesabına para yatırma yöntemi olan paykasa ile 1.600 tl’ ye kadar ödemeyapabilirsiniz.
  • astropay, hiç bir komisyon vermeden 25 tl’ den 1.400 tl’ ye kadar ödeme yapabileceğiniz astropay için öncelikle astropay kart’ a sahip olmanız gerekmektedir. Kartın üzerindeki şifreyi girerek siteye ödeme yapabilirsiniz.
  • Bitcoin; 3 tl’ den 161.00′ tl’ ye kadar ödeme yapabilme imkanı sağlayan bir yöntemdir.
  • Visa ve ya mastercard, kredi kartı ile para yatırma işlemlerinde, 35 tl. Ile 600 tl. Arasında ödeme yapılabilmektedir.

Ödeme güvenliği açısından sürekli denetim altında tutulan para yatırma ve çekme işlemleri yaparken her hangi bir kuşku duymanıza gerek yoktur. Çünkü site geliştirdiği güvenlik sistemi sayesinde hem kişisel bilgilerinizi hem de haklarınızı korumakta ve ödemelerde doğabilecek sorunları ortadan kaldırmaktadır. Bu işlemler sırasında rivalo tarafından sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Mobil telefon kullanarak yaptığınız işlemlerde de aynı güvenlik koruması söz konusudur.